Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu

Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu

Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu (GİETS)

1-2 Aralık 2018’de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Kategoriler:

Açıklama

Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu (GİETS)

1-2 Aralık 2018’de Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapılacaktır.

Sempozyuma katılım sağlamak için www.gelecekicinegitim.com adresinden bilgi edinebilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Ebeveynliğin, bireysel ve sosyal alışkanlıkların, günlük hayatın, iş tutma tarzlarının, üretimin, bilgi üretme süreçlerinin, teknolojinin ve akademinin hızla değiştiği bir dönemde eğitimi ve eğitime dair olan her şeyi yeniden düşünme ve tasarlama ihtiyacı her zamankinden daha fazla…

Toplumun her kesiminin eğitime dair fikir beyan ettiği ve umutlandığı bir dönemde “Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu” eğitimin en önemli paydaşları ile yapılmaktadır. Eğitimde, bürokraside, akademide ve sivil toplumda yer alan ve ortak kimlikleri “veli” olan katılımcılar geleceğin eğitimi için bugün ve yakın dönemde yapılması gerekenleri irdeleyecekler.

Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu’nda “Modern Okul, Gelecekteki Türkiye’nin Eğitimi, Eğitim ve Teknoloji, Eğitimde Küresel Rekabet, Eğitim 2023 Vizyonu, Dil ve Din Eğitimi, Aile, Değerler ve Açık Müfredat” gibi konular Temel Eğitim ve Ortaöğretim merkezli tartışılacak ve bildiriler sempozyum sonrasında kitaplaştırılacak.
Sempozyuma dinleyici olarak katılan katılımcılara katılım belgesi düzenlenecektir. Gelecek İçin Eğitim Tasarımı Sempozyumu’na davetlisiniz.

Bilgi İçin: Adıgüzel Amaç 0538 683 7386

Detaylar için:

http://www.gelecekicinegitim.com/

X