Psikoterapi Yaz Kampı

Psikoterapi Yaz Kampı

Kategoriler:

Açıklama

Türkiye Psikoterapi Zirvesi adıyla her yıl uluslararası bir çalışmaya imza atıyor, Türkiye’de ve Dünya’da Psikoterapinin öncü isimlerini, öğrenciler, akademisyenler ve bu alana ilgi duyan isimlerle bir araya getiriyoruz. Birçok terapi ekolünü ve öncü isimleri bir araya getirerek psikoterapide sınırları kaldırıyoruz.

İlkini 2018 yılında düzenlediğimiz Türkiye Psikoterapi Zirvesinde ülkemizin seçkin Psikoterapistlerinin yanı sıra Avusturya’dan Dünya Psikoterapi Konseyi Başkanı Prof. Alfred Pritz yer almıştı. 2019 yılında düzenlediğimiz ikinci zirvemizde ise birbirinden kıymetli 31 Konuşmacı yer aldı. Ayrıca Kanada’dan Pozitif Psikoterapinin öncülerinden Dr. Tayyab Rashid zirvemizde açılış konuşması gerçekleştirdi. 31 Konuşmacı, 24 Farklı Terapi Ekolü ve 17 Atölye ile eşsiz bir etkinliği geride bırakmış olduk.

Şimdi ise yepyeni bir çalışma olan Psikoterapi Yaz Kampı ile karşınızdayız.

 

Zirvelerden aldığımız geri bildirimlerde; atölyelerdeki pratik uygulama imkanıyla alakalı bir açığın olduğunu ve daha fazla sayıda atölye yapılması gerektiğini öğrendik. Katılımcılarımızın bu belirtilen açıklarını kapatmak ve yaklaşımları daha detaylı öğrenmelerini sağlamak amacıyla kapsamlı atölyeler hazırlamaya karar verdik. Farklı yaklaşımların Türkiye’deki öncü uzmanları ile görüştük ve Psikoterapi Yaz Kampını hazırladık.

 

Program Detayları için isimlere tıklayınız.

-Aslı Candan Kodalak

Theraplay Oyun ve Aile Terapisi

-Rukiye Hayran

Beş Aşamada Psikoterapi; Hikaye ve Metaforların Aşamalarda Kullanımı

-Zeynep Selvili Çarmıklı

Tadımlık Öz Şefkat Atölyesi

-Zümra Atalay

Bilinçli Farkındalık (Mindfulness) Atölyesi

 

Psikoloji, Psikiyatri, Psikoterapi ve PDR alanında çalışma yapanlar katılabilir.

 

Her atölye sonunda atölyeyi düzenleyen uzman isim tarafından imzalı olacak şekilde özel katılım belgesi verilecektir.

 

Ek bilgi

Atölye Seç

Tamer Aker (24 Ağustos 14.00-17.00), Zeynep Selvili Çarmıklı (24 Ağustos 10.00-13.00), Aslı Candan Kodalak (27 Temmuz 14.00-17.00), Rukiye Hayran (27 Temmuz 10.00-13.00)

X