Sık Sorulan Sorular

Size nasıl ulaşabilirim?

Bize ulaşmak için, 0850 840 48 63 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya [email protected] adresimize e-posta atabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 10.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Satın aldığım biletlere nereden ulaşabilirim?

Satın alınan her bilet bilgisi, formda doldurduğunuz mail adresinize gönderilecektir.

3D Secure ne demek?

3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ile yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Uluslararası Güvenlik Platformu, bir ödeme onaylama metodu ya da teknolojik bir platform olmayıp, ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir. Hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Ödeme esnasında kredi kartı bilgilerimi verdikten sonra 3D Secure sayfası neden açılmıyor?

Tarayıcınızdaki Pop-up ekranının açılmasına izin vermiyordur. İşleminize devam etmek için kullandığınız internet tarayıcısındaki Pop-Up/Reklam engelleyicisinin kapalı olduğundan emin olun.

3D Secure ile ödeme neden güvenlidir?

3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulur ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanır.

3D Secure nasıl çalışır?

Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümünde gireceği şifre, banka tarafından doğrulanınca alışveriş işlemi tamamlanır.

Biletlik.org'a hangi kredi kartlarıyla ödeme yapabilirim?

biletlik.org web sitesinden TÜM BANKA KREDİ KARTLARI ve sanal kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz.

Biletimi iptal edip para iadesi alabilir miyim?

Biletlik organizasyon sahibi olmadığı ve yalnızca etkinlik biletlemesinden sorumlu olduğu için; mevcut organizasyonla ilgili herhangi bir iptal ya da değişiklik olmadığı sürece ya da organizasyon sahibinin açıkladığı kuralları dışında satın alınan biletlerde herhangi bir değişiklik ya da iade yapması söz konusu değildir.

Etkinliğin iptal edildiğini/ertelendiğini öğrendim paramı nasıl alabilirim?

Etkinlikler, etkinlik sahibi organizatör tarafından çeşitli nedenlerle ertelenebilir veya iptal edilebilir. Bir etkinlik iptal edildiğinde veya tarihi/mekanı/saati değiştiğinde uygulanacak prosedür organizatörler tarafından belirlenir ve duyurulur. Bu durumda uygulanacak prosedür konusunda biletlik.org’dan veya Çağrı Merkezimizden (0850 840 48 63) bilgi alabilirsiniz. İptal ya da erteleme olduysa, Biletlik, organizatörün sorumluluğu altında olan biletler hariç olmak üzere, Biletlik üzerinden satılan tüm biletler için size bilet bedelini ve hizmet bedelini geri öder. Doğrudan organizatörün sorumluluğunda olan ve etkinlik mekanından satılan biletlerin, bilet bedellerinin iadesi organizatör firma tarafından yapılır. Bilet alırken vereceğiniz cep telefonu numarası, etkinliklerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda size ulaşmamızı kolaylaştırır. Lütfen güncel cep telefonunuzu ve e-posta bilgilerinizi verdiğinizden emin olunuz. Bir etkinlik ertelenir veya iptal edilirse, etkinlik mekanı veya organizatör geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir.

Biletlik ile iş ortaklığı yapmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

İş ortaklığı talepleriniz ve sorularınız için bize, [email protected] adresinden veya 0850 840 48 63 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

X